Termin szkolenia: 
Najbliższy termin: tel. 575 527 444

Czas trwania:
1 dzień

Cena – szkolenie indywidualne
⭐ od 1440 zł z dofiannsowaniem 80%

Cena – szkolenie grupowe
⭐ od 400 zł z dofiannsowaniem 80%

Szkoleniowiec
Oscar Rak

Interesują Cię dofinansowania do szkoleń? Zostaw e-mail lub telefon

Każde szkolenie zakupisz również w wygodnych ratach.  Wpisz kwotę szklenia oraz okres finansowania a kalkulator wyliczy dogodną ratę. 

Media Społecznościowe - tajemnice internetu

Media społecznościowe to najlepsze narzędzia do promocji i rozwoju Twojej firmy. Czy wiesz, ile czasu spędzasz dziennie na Facebooku i Instagramie, śledząc swoich znajomych i oferty firm. Pomyśl, ilu masz znajomych? Każdy z nich codziennie coś lajkuje, dodaje zdjęcia, wideo. Ile z tego widzisz na swoim profilu? Dlaczego nie wszystkich? Dlaczego tak mało? Czy wiesz, jak takie wartości utworzyć na Twoim profilu? Na tym szkoleniu poznasz również najlepsze narzędzia do tworzenia wartościowych postów i relacji z Klientami. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. 

9:00-9:10

Przywitanie z uczestnikami szkolenia

9:10-10:30

Czym są social media i dlaczego są tak ważne dla biznesu?

10:30-10:40

Przerwa (kawowa)

10:40-13:00

Facebook – algorytm, kluczowe elementy, formaty, komunikacja

13:00-13:40

Przerwa (lunch)

13:40-15:10

Instagram i Pinterest – budowanie zasięgu, treści, analityka

15:10-15:20

Przerwa (kawowa)

15:20-17:00

Youtube i podsumowanie

Dodatkowe informacje

W cenę szkolenia wliczony jest:

– skrypt w formie elektronicznej,
– konspekt szkoleniowy,
– catering,
– certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz uzyskane kompetencje 

Szkolenie prowadzone jest przez wykładowcę akademickiego  Krakowskiej Szkoły Filmowej prowadzącego działania marketingowe oraz wdrożenia w dziedzinie zarządzania dla największych marek takich jak Microsoft, IBM, Idea Bank, Tesco Polska oraz wiele innych.

Wszelkie ustalenia i rezerwacja jest realizowana telefonicznie.

Miejsce szkolenia: Ostrowiec Świętokrzyski ul. Waryńskiego 18a

Numer telefonu: 575 527 444

Forma indywidualna

⭐ od 1440 zł z dofinansowaniem 80%  oszczędzasz 5760 zł

cena regularna: 7200 zł

Ta forma szkolenia to indywidualne podejście i praca na Twoim przypadku, dostosowanie tematyki szkolenia w praktyczny sposób z możliwością i pomysłami na wdrożenie od razu w Twojej pracy.  Jest to Maximum wiedzy i praktyki dla Ciebie a dla nas indywidualne przygotowanie do szkolenia poprzedzone analizą bieżących potrzeb i dostosowania do Twojego przypadku by po odbytym szkoleniu uzyskać jak najlepsze efekty na żywym organizmie w swojej pracy.  Zdecydowanie to najlepsza forma uzyskania kompetencji i wiedzy oferowana w naszej firmie. Szkolenia indywidualne mogą być przeprowadzane w siedzibie Twojej firmy. Jesteśmy elastyczni a Ty nie ponosisz dodatkowych kosztów. 

Forma grupowa

⭐ od 400 zł z dofinansowaniem 80% oszczędzasz 1600 zł

cena regularna: 2000 zł

Ta forma to szkolenie w grupach od 3 – 6 osób. Na szkoleniu analizowane są wspólnie zarówno materiały jak i przypadki każdego z uczestników w grupie.  Często szkolenie takie to idealny sposób by poznać pomysły i wizję nie tylko trenera  ale również doświadczenie i wiedzę uczestników szkolenia.  Pamiętaj, że nasze szkolenia to przede wszystkim praktyczne ćwiczenia. 

⭐ Wysokość dofinansowania uzależniona jest od miejsca zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Podana wielkość wsparcia to przykład dla Województwa Świętokrzyskiego.

Więcej informacji dotyczących dofinansowania szkoleń?  KLIKNIJ TU

Najczęściej wybierane: